Muut koulutukset

Valitse haluamasi hakuehdot Näytä-rivin valikosta ja klikkaa Hae.
Choose the terms for your search from Näytä and press Hae.

Valittavanasi ovat seuraavat hakuehdot:

  • Valitse kategoria: valitse se aihealue, jonka koulutukset haluat saada näkyviin
  • Valitse se koulutustyyppi, jonka koulutukset haluat näkyviin. Voit valita myös kaikki koulutustyypit.
  • Valitse, haluatko koulutuslistauksen aika- vai aakkosjärjestyksessä.
  • Klikkaa lopuksi Hae-painiketta.

Näytä:

  Koulutuksen nimi Koulutustyyppi Ajankohta
1 Aikuisten kesäleiri luonnossa lyhytkurssi 14.-16.6.2019
2 Ainutlaatuinen elämäni - omaelämäkerrallinen kirjoituskurssi monimuotokoulutus 4.9.2019-22.4.2020
3 Animaatio linja 2.9.2019-29.5.2020
4 Animaatioleiri lyhytkurssi 3.-5.6.2019
5 Ekspressiivinen taideterapia 1. vuosikurssi monimuotokoulutus 3.5.-1.12.2019
6 Ekspressiivinen taideterapia 2. vuosikurssi monimuotokoulutus 13.9.2019-26.4.2020
7 Elektronisen urheilun kesäleiri - Fortnite-pelileiri lyhytkurssi 31.7.-2.8. 2019
8 Espanjan kesäkurssi lyhytkurssi 1.-5.7.2019
9 Filmikuvaus- ja pimiökurssi lyhytkurssi 07.09.-15.12.2019
10 Graafisen suunnittelun koulutus monimuotokoulutus 2019-2020
11 Halipysäkki lyhytkurssi
12 Have fun with Emma Theman - taidepainotteinen kielikylpyleiri englanniksi lyhytkurssi 17.-19.6.2019
13 Ikonimaalauspaja lyhytkurssi 27.-28.4. ja 4.-5.5.2019
14 Jomon-Shindo®-peruskurssi lyhytkurssi 5.-6.10.2019
15 JomonShindo® ohjaajakoulutus monimuotokoulutus 18.5.2019-12.1.2020
16 Koodileiri lyhytkurssi 11.-13.6.2019
17 Luontolaulukurssi lyhytkurssi 16.-17.11.2019
18 Luontoyhteysohjaajan koulutus monimuotokoulutus 28.6.-6.10.2019
19 Maalauskurssi lyhytkurssi 17.8.2019
20 NLP Master Practitioner monimuotokoulutus 2.2.-11.8.2019
21 Parkourleiri lyhytkurssi 6.-7.6.2019
22 Piirustuskurssi - Liike ja viiva lyhytkurssi 29.6.-30.6.2019
23 Puukkokurssi lyhytkurssi 30.-31.3. ja 6.-7.4.2019
24 Sarjakuvataide linja 2.9.2019-29.5.2020
25 Seikkailuleiri lyhytkurssi 31.7.-2.8.2019
26 ShindoWalk lyhytkurssi 29.6.2019 ja 3.8.2019 kello 9-13. välisenä aikana.
27 Taideleiri lyhytkurssi 11.-13.6.2019
28 Taijin kesäkurssi Muurlan Opiston upeissa maisemissa lyhytkurssi 1.-5.7.2019
29 Tiedeleiri lyhytkurssi 24.-26.6.2019
30 Työnohjaajakoulutus monimuotokoulutus 2020-2022
31 Valokuvaterapian menetelmäohjaajakoulutus: erikoistumisopinnot monimuotokoulutus 25.10.2019-13.06.2020
32 Valokuvaterapian menetelmäohjaajakoulutus: perusteet monimuotokoulutus 5.4.-21.9.2019
33 Valokuvauksen jatkokurssi MasterClass monimuotokoulutus 2019-2020
34 Valokuvauksen peruskurssi BasicClass monimuotokoulutus 14.9.2019-17.5.2020
35 Valokuvaus linja 2.9.2019-29.5.2020
36 Videotuotanto linja 2.9.2019-29.5.2020
37 Äänen hoitokurssi rentoutumiseen ja itsehoitoon lyhytkurssi 01.08.2019-02.08.2019