Muut koulutukset

Valitse haluamasi hakuehdot Näytä-rivin valikosta ja klikkaa Hae.
Choose the terms for your search from Näytä and press Hae.

Valittavanasi ovat seuraavat hakuehdot:

  • Valitse kategoria: valitse se aihealue, jonka koulutukset haluat saada näkyviin
  • Valitse se koulutustyyppi, jonka koulutukset haluat näkyviin. Voit valita myös kaikki koulutustyypit.
  • Valitse, haluatko koulutuslistauksen aika- vai aakkosjärjestyksessä.
  • Klikkaa lopuksi Hae-painiketta.

Näytä:

  Koulutuksen nimi Koulutustyyppi Ajankohta
1 Animaatio linja 2.9.2019-29.5.2020
2 CS:GO -valmennus lyhytkurssi 28.11.2019-5.3.2020
3 Ekspressiivinen taideterapia 1. vuosikurssi monimuotokoulutus 3.5.2019 - 19.1.2020
4 Ekspressiivinen taideterapia 1. vuosikurssi monimuotokoulutus 28.2.2020-4.10.2020
5 Ekspressiivinen taideterapia 2. vuosikurssi monimuotokoulutus 13.9.2019-26.4.2020
6 Filmikuvaus- ja pimiökurssi lyhytkurssi 05.10.-19.01.2020
7 Fortnite / hiihtolomaleiri lyhytkurssi viikko 8
8 Graafinen suunnittelu monimuotokoulutus 26.10.2019-17.5.2020
9 Halipysäkki lyhytkurssi 3.11.2019
10 Henkilökuvaus studiossa lyhytkurssi 30.11.2019-1.12.2019
11 Hyvinvointia Kreetalla 2020 lyhytkurssi 5.-12.4.2020
12 Ikonimaalauspaja syksy lyhytkurssi 19-20.10. ja 2-3.11.2019
13 Koulutus Lasten ja vanhempien Shindo- ryhmän ohjaamiseen lyhytkurssi 2.-3.11.2019
14 Luontoyhteysohjaajan koulutus monimuotokoulutus 26.6.-4.10.2020
15 Luova kuvankäsittely: Photoshop tutuksi / KEVÄT 2020 lyhytkurssi Kevät 2020
16 Luovien alojen palvelumuotoilu monimuotokoulutus 1.2.-10.5.2020
17 Mediasivistyskurssi ikäihmisille lyhytkurssi kevät 2020
18 Muurlan Opiston Joulutapahtuma lyhytkurssi 17.11.2019
19 Paikkani seurakunnassa lyhytkurssi 11.01.2020-18.5.2020
20 Parantavan äänen kurssi lyhytkurssi 29.-1.12.2019
21 Sanni Orasmaan Luontolaulukurssi lyhytkurssi 14.-15.3.2020
22 Sarjakuvataide linja 2.9.2019-29.5.2020
23 Työnohjaajakoulutus monimuotokoulutus 2020-2022
24 Tällä omalla matkallani lyhytkurssi 1.2.-21.3.
25 Valmentava taidelinja linja Tammikuu
26 Valokuvaterapian menetelmäohjaajakoulutus monimuotokoulutus Syksy 2020
27 Valokuvaterapian menetelmäohjaajakoulutus: erikoistumisopinnot monimuotokoulutus 25.10.2019-13.06.2020
28 Valokuvauksen jatkokurssi MasterClass monimuotokoulutus 2019-2020
29 Valokuvauksen peruskurssi BasicClass monimuotokoulutus 14.9.2019-17.5.2020
30 Valokuvaus linja 2.9.2019-29.5.2020
31 Video-CV-kurssi lyhytkurssi 15.1.-24.3.2020
32 Videotuotanto linja 2.9.2019-29.5.2020